Aktualności


Podpisanie przedwstępnej umowy sprzedaży 100% udziałów firmy Partners in Progress sp. z o.o. firmie Public Consulting Group
2015-03-18


W dniu 18 marca 2015 r. udziałowcy firmy Partners in Progress sp. z o.o. (PIP) podpisali przedwstępną umowę sprzedaży 100% udziałów w spółce PIP naszej firmie. Podpisanie umowy ostatecznej i zakończenie transakcji jest planowane latem 2015 r.

Przejęcie udziałów w spółce Partners in Progress jest pierwszą z inwestycji planowanych przez PCG w kontekście rozwoju oferty usług dla sektora szkolnictwa wyższego w Europie.

Firma Partners in Progress zyskuje doświadczonego Partnera w biznesie, który poprzez swoje działania zamierza poszerzyć ofertę produktów PIP i otworzyć spółkę na współpracę instytucjonalną z nowymi partnerami z Polski i zza granicy. Misją PCG i PIP jest dostarczenie uczelniom wyższym kompleksowej usługi doradczej i informatycznej mającej na celu poprawę jakości kształcenia oraz działań operacyjnych prowadzonych przez uczelnie poprzez efektywne wykorzystanie danych.

Partners in Progress

Partners in Progress